R.K.S.V. ’t Peeske organiseerde in augustus 2021 de 1ste Kolkstede Ladies Cup 2021: een fantastisch voetbaltoernooi voor Dameselftallen senioren die uitkomen in de 3de, 4de of 5de klasse. De Kolkstede Ladies Cup zou normaal gesproken plaatsvinden aan het einde van het seizoen, echter in het seizoen 2020/2021 kon het niet door gaan in verband met Corona en vond de Kolkstede Ladies Cup plaats op 21 augustus 2021. Met in totaal 7 ploegen werd het een gezellige en zonnige voetbalzaterdag met aansluitende lekker nazitten op het terras op Sportpark de Kolkstede.

 

Prijsuitreiking:

De 1ste Kolkstede Ladies Cup werd gewonnen door AVW VR 1 en de sportiviteitsbeker ging naar FC Bergh. De prijsuitreiking werd gedaan door Roy Wissing (hoofdsponsor damesvoetbal R.K.S.V. ’t Peeske) van RW Deurenservice (www.rwdeurenservice.nl)

Eindstand Kolkstede Ladies Cup 2021:

  1. AVW VR 1 – 15 punten
  2. DESTO VR 1 – 14 punten
  3. R.K.S.V. ’t PEESKE VR 1 – 13 punten
  4. KILDER VR 2 – 10 punten
  5. OSC VR 2 – 6 punten
  6. PAX VR 2 – 3 punten
  7. FC BERGH VR3 – 0 punten

 

Alle vrijwilligers ontzettend bedankt voor het helpen en organiseren van de 1ste editie. In het bijzonder bedanken wij Sil Jansen voor de mooie foto’s www.silmedia.nl.

 

 

Het toernooi:

Overige foto’s