Voor het aankomende seizoen (2022-2023) is R.K.S.V. ’t Peeske op zoek naar een tweetal trainers.

Peeske 1 (dames) is op zoek naar een trainer die affiniteit heeft met het damesvoetbal, enthousiast is maar zeker ook de uitdaging aan wil gaan om de dames op een hoger niveau te laten voetballen. Een trainer die samen met zijn of haar staf Peeske 1 (dames) het boegbeeld laat worden van R.K.S.V. ’t Peeske, naast Peeske heren 1. Een mooie uitdaging waar veel tijd en energie in mag zitten en waarin samen doelstellingen gerealiseerd gaan worden. Plezier en prestatie hand in hand.

zie complete vacature……2022 – vacaturetekst Trainer Peeske Dames 1 v1.0

Het Peeske 2 (heren) is op zoek naar een enthousiaste gedreven en gemotiveerde trainer die het Peeske 2 weer terugbrengt in de 3de klasse en die ervoor zorgt dat plezier en samenhang in het elftal leidt tot mooie speelmomenten met speelvreugde en successen. Een mooie opgave waar een trainer in het nieuwe seizoen veel energie en beleving in mag stoppen. Een clubtrainer die snapt hoe het is om in een dorpsclub plezier en prestatie hand in hand te laten gaan.

zie complete vacature……2022 – vacaturetekst Trainer Peeske 2 v1.0

Voor beide vacatures kun je contact opnemen met Voetbalzaken, Ronald Hermsen r.hermsen@vvpeeske.nl of info@vvpeeske.nl